Mesaj gönder
Guangdong Lyd Solar Technology Co., Ltd.
Guangdong Lyd Solar Technology Co., Ltd.
Fabrika turu
Ev >

Guangdong Lyd Solar Technology Co., Ltd. Fabrika turu

Fabrika turu
Kişiler
Kişiler: Miss. Lucia
Şimdi İletişime Geçin
Bize Mail Atın
Üretim hattı

Guangdong LYD Güneş Teknolojisi A.Ş.Ltd, hem mono kristal hem de poli kristal güneş panelleri, güneş enerjili sokak lambası, güneş projektörü ve şebekeden bağımsız güneş sistemi için 10W ile 350W arasında değişen kristal güneş modüllerine odaklanan yüksek teknolojili bir kuruluştur.

Araştırma, tasarım ve üretimde güneş enerjili sokak aydınlatmasına odaklanıyoruz ve çeşitli ve tamamlanmış üretim hatları oluşturduk.Size sadece güneş aydınlatma ürünlerini sağlamakla kalmıyoruz, aynı zamanda güneş enerjisi sistemi için en iyi çözümü de sağlıyoruz.Müşterinin ihtiyacına göre özelleştirilmiş güneş enerjisi sistemi tasarlanabilmektedir.

"Dürüstlük, öğrenme, yenilik, kazan-kazan işbirliği" kavramına bağlı kalarak LYD, yeşil, akıllı ve verimli enerji ortamı inşa etmek, hayatlar yaratmak için lider sürüş ve sıfır karbon ve enerji tasarrufu teknolojisinin geliştirilmesine kendini adamıştır. daha iyi, daha mutlu ve daha sağlıklı.

Guangdong Lyd Solar Technology Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0Guangdong Lyd Solar Technology Co., Ltd. fabrika üretim hattı 1Guangdong Lyd Solar Technology Co., Ltd. fabrika üretim hattı 2Guangdong Lyd Solar Technology Co., Ltd. fabrika üretim hattı 3